Napisał Wiedza, Wojna Światów

Raj jest w naszych sercach

Czym jest raj?

Koncepcja raju na ziemi jest stara jak świat, przewija się i przeplata w różnych konfiguracjach i rożnych kulturach.

Czym jednak tak naprawdę był raj? Ogrodem? Szamablą? Miastem? Otóż raj był systemem obejmującym całą ziemię, systemem tak odmiennym od naszego, że wydaje się być zgoła nieprawdopodobny a nawet magiczny. Był inną rzeczywistością… był epicką przygodą, ciszą, spokojem bez walki o każdy skrawek ziemi, powietrza czy wody. Wszystko było dla wszystkich i wszystko było… po prostu, było. Aby, móc zrozumieć to w pełni należy powrócić do korzeni każdego z nas… do pierwszych godzin, dni, lat naszego ziemskiego życia – by spojrzeć oczami dziecka i niczym nie skrępowanej wyobraźni. Raj jest w naszych sercach, a do nas należy to czy się urzeczywistni.


“Raj jest w naszych sercach.”

Raj… raj jest przeznaczeniem Matki Ziemi. Tak sobie to nasz Pan Bóg wymyślił, żeby z Ziemi zrobić swój… jak to biblia nazywa – ogród, zresztą nie jest to jego jedyny ogród, ale bardzo odmienny od innych. Można powiedzieć, że rożni się skalą wibracji, fakt ten nie będzie do końca zrozumiały dla Ciebie drogi czytelniku, ale nie przejmuj się, będę wprowadzał Cię po kolei i tłumaczył wszystko… Wróćmy jednak do raju… Czym byłby raj bez człowieka? Bez istoty rozumnej, zdolnej do tworzenia tak wspaniałych rzeczy, wielkich pomysłów i małych źródeł tryskających tysiącami pragnień i emocji. Bóg stworzył raj, aby człowiek był szczęśliwy, aby mógł doświadczać życia w pełni. Pełnia do dla każdego coś innego… i z każdym pokoleniem zmienia się i ewoluuje i dlatego… życie jest takie wspaniałe!

Moją misją i misją wszystkich edeńczyków jest odtworzenie raju na ziemi… chcemy dokonać wielkich rzeczy!

W tym miejscu chciałbym jeszcze powiedzieć, że istnieją trzy etapy naszej historii, dzięki, którym unicestwiono raj… raj przed wiekami.
Pierwszym z etapów jest utworzenie raju dla człowieka i wspólne zamieszkiwanie Ziemi przez ludzi oraz przez istoty z kosmosu. Jak wspomniałem wcześniej Ziemia posiada bardzo szeroką skalę wibracji… wibracji materialnej. Istnieje jeszcze drugi rodzaj wibracji, którą nazywam wibracją duchową. Wspólnym wysiłkiem tych wszystkich grup było podniesienie i utrzymanie wysokiej wibracji duchowej Ziemi – dzięki temu działy się tutaj cuda! Wśród, których można by wymienić np. kreację materii – intencją, czy też długowieczność. Długość życia człowieka na początku istnienia raju mogła wynosić nawet 5000 lat.
Drugim etapem było zesłanie węża… pewnego dnia zło przerwało zabezpieczenia Ziemi i tysiące ciemnych istot spadło na Ziemię infekując i niszcząc tak ciężko wypracowany tutaj raj. To czas Czarnego Świtu… to początek końca.
W trzecim etapie żyjemy my… istoty świetlne, błądzące i atakowane ciągle i ciągle przez zło… Nasze zdrowie, nasza długość życia, nasze szczęścia i pragnienia, które tak ciężko jest spełnić. Zapominamy więc o nich… poprzez dorastanie, i życie w tym systemie wyniszczamy się… umieramy jeszcze za życia.

Kochany… kochana… my edeńczycy nie możemy się na to zgodzić! Nasze życia poświęcamy powrocie raju i światłości na ziemi… i dużo już osiągnęliśmy! Ale, to nie jest walka na jedno pokolenie… a na wiele lat. Trzymaj się ciepło i walcz o swoje zdrowie i życie… obyś miał/miała taki wielki cel w życiu jak my!

Verified by MonsterInsights